У ЖК RiverStone з’явиться алея сучасного мистецтва

12.08.2020

У ЖК RiverStone відкриється концептуальна Алея сучасного мистецтва. Уздовж усього променаду в парку встановлять шість паркових скульптур. Над ними працюють талановиті українські скульптори: Костянтин Добрянський, Адріан Балог, Костянтин Синицький, Петро Гронський, Олександр Михайлицький і Микола Білик.

Куратором проєкту є Костянтин Добрянський — відомий український скульптор, викладач Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури.

За словами керівника відділу маркетингу та продажів ЖК RiverStone Ангеліни Деревльової, компанія не лише дбає про комфорт резидентів, а й намагається наповнити простір змістом, створити особливу естетику. Адже RiverStone – це спосіб життя, а не просто квартира в красивому житловому комплексі.

«Коли після напруженого дня, стомлені метушнею, пилом і духотою великого міста, мешканці потрапляють до себе «у двір», їх зустрічає  зелений парк, сусіди, які неспішно прогулюються або сидять за столиками ресторанчиків, весела дітвора на дитячих майданчиках. Скульптури покликані зупинити погляд, відволікти від турбот, дати можливість подумати про щось прекрасне», — каже Ангеліна Деревльова.

Нагадаємо, що під облаштування парку відвели п’ять з половиною із семи гектарів загальної території ЖК RiverStone. Клени, дуби, каштани, вільха висаджені дорослими деревами віком 12-18 років.